Den Sesterství

Milí rodiče,

blíží se nám tradiční výprava ke Dni sesterství,
na kterou vyrazíme spolu s dalšími dívčími oddíly z našeho střediska, a to 23. – 25.2.
Letos zůstaneme objevovat centrum i okolí Budějovic a naší základnou bude Valcha

Děkujeme a těšíme se na výpravě!

Výpravy se zúčastnily skautky i světlušky z různých budějovických oddílů. Celý víkend byl naplněn různorodými aktivitami, procházkou, velkou hrou a samozřejmě dobrým jídlem.

Zahájení výpravy bylo plné radosti a nadšení z setkání se s ostatními skautkami. Následovaly různé hry a soutěže, které holky učily důležitým dovednostem, jako je spolupráce a komunikace.

Celá výprava byla naplněna smíchem, radostí a přátelstvím. Díky večernímu rituálu, který proběhl v sobotu, měly dívky možnost prožít pocit sounáležitosti a podpory mezi dívkami – sestrami, ve skautském světě.

23. – 25. února