Jednodenní výprava do Zoo

Milé Pěnkavy,

v sobotu 17. června 2023 se společně s oddílem vydáme prozkoumávat Zoo v Hluboké nad Vltavou.

V e-mailové příloze posíláme pozvánku pro bližší informace.

Na všechny se moc těšíme!

zpráva z výpravy

S celým oddílem jsme se v červnu vydali na jednodenní výletík do zoo v Hluboké nad Vltavou. Holky na začátku své dobrodružné cestě skrz zoo dostaly „pracovní papíry“, kde bylo pár otázek, na které měli díky objevení správných zvířátek odpovědět. Všechny se toho velmi dobře zhostily a navzájem si i pomáhaly odpovědi získávat. Po dohledání odpovědí a sdílení si svých dojmů jsme si daly větší pauzu na obídek u hřiště. Když se holky vyblbly na prolézačkách a nakrmily kozičky, vydaly jsme se společně na zmrzlinu či suvenýry. Po opuštění zoo jsme si na louce zahrály nějaké ty hry a vydaly se zpět na autobus. Byl to podařený výlet.

17. června

Tento záznam byl publikován v 2022/23 . Uložit odkaz do záložek.