Družinová výprava Vanilek

Na jednodenní výpravě, která proběhne 21.10. vyrazíme s Vanilkama prozkoumat Krumlov.

Zahrajeme si hry, navštívíme zámek a objevíme tajemná zákoutí.

V sobotu 21. října vypravily na výlet do Krumlova. Výprava začala již v 9 ráno, bohužel rádkyně „zapomněly“ na program, ale naštěstí se náhodou objevily obálky plné úkolů a map na vyhlídce u Krumlova.

Vanilky se toho nebály, úkolů se zhostily pořádně, například nacvičily tanec na záchranu tonoucích dětí, tak jako to dělala víla v pověsti, se kterou se světlušky seznámily. Na náměstí jsme daly svačinu, rozdělily se na dvě poloviny a vydaly se hledat domy, které jsou pro Krumlov důležité.

Obědvaly jsme při pohledu na krumlovské medvědy, kde jsme měly sraz s družinkou Sedmikrásek. Dále jsme šly na hřiště a za odměnu si dopřály zmrzlinu. Společně se skautkama jsme hrály hry ve městě, měnily sirku a zjišťovaly různé informace. Potom nás čekala jen cesta na autobus.

Výprava byla užitá a zvládly jí jak nejmenší pětileté členky Vanilek, tak i starší Sedmikrásky.

21. října

zapsala: Koník